מודעות סטטוטוריות

מודעות סטטוטוריות הן למעשה מודעות משפטיות. מודעות משפטיות  מחולקות לארבעה קטגוריות שונות: מאזנים, מכרזים ומשפטיות, הודעות בורסה והודעות תכנון ובניה. המודעות הסטטוטוריות, מטרתן ליידע את הציבור (לעיתים גם לצאת ידי חובה שנקבעה על ידי גורם מסדיר) . יש חשיבות עליונה שהחברה המפרסמת תהיה קשובה לכל דרישות החוק. מרכז המודעות הארצי מפרסם אלפי מודעות משפטיות בשנה, והתקציבאים שלנו ילוו אתכם בכל שלבי הפרסום- תוך הקפדה על דרישות החוק.

מחיר המודעות הסטטוטוריות:
בדומה לשאר מודעות הפרסום, המחיר נקבע על פי סוג העיתון, ככל שהעיתון פופולרי יותר והמודעה נחשפת בפני קהל רחב יותר של אנשים, כך המחיר יהיה יקר יותר.  גודל המודעה – ככל שהמודעה גדולה יותר כך המחיר יהיה בהתאם.

דברים שיש לעשות לפני שמפרסמים מודעות סטטוטוריות:
בדומה לכל תהליכי הפרסום בפלטפורמות הפרסום השונות, ראשית עליכם לחשוב מיהו קהל היעד אותו הנכם מעוניינים לידע באמצעות המודעות האלו? לאחר מכן, יש לברר איזה עיתון מרכז (כמה שיותר) ונחשף בפני קהל היעד הנ"ל. מודעות סטוטוריות לרוב מפורסמות בעיתונים מובילים המחולקים בתפוצה ארצית כמו "גלובס", "דה מרקר" ו"הארץ".

מודעות סטטוטוריות לעיתים מודיעות על מכרזים שונים, כגון המכרזים השונים שמבצעת "הוצאה לפועל" בישראל, שמטרתם להודיע לציבור הרחב על המכרז. לעיתים מודיעות על מאזנים או על הודעות שונות מהבורסה (עליות וירידות של מנויות שונות, הנפקות שונות של חברות בבורסה ועוד…) ולעיתים מודיעות על תכנון ובנייה, על מנת ליידע את הציבור ולעיתים במטרה למנוע עומסי תנועה וחסימת כבישים שונים בארץ.
פרסום מודעות בעיתון "הארץ" המחולק בתפוצה ארצית, מטרתו ליידע את הציבור הרחב. פרסום המודעות בשבועון "דה מרקר", בדר"כ יפורסם על מנת ליידע אנשי עסקים בישראל על השינויים השונים במניות הבורסה, תהליכי הבניה, מכרזים בתחום וכדומה…

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557

סגירת תפריט