פרסום מודעה בהמבשר

מי שמחפש לפרסם לציבור החרדי, העיתונות החילונית היא לא המקום בשבילו לפרסם. פרסום מודעה במהבשר לעומת פרסום מודעה בכל עיתון אחר הוא פרסום ממוקד לציבור אחד ספציפי. פרסום מודעה בהמבשר הוא פרסום שמיועד אך ורק לציבור החרדי, זה שלא קורא את שאר העיתונים, והוא המקום בו הוא מתעדכן בחדשות בכלל ובחדשות במגזר החרדי בפרט. פרסום מודעות במהבשר צריך להיות פרסום מקצועי בעיקר בעיצוב שלו ובמלל שלו בכדי שהוא ישיג את מטרתו, ואת זה כדאי לעשות עם חברה מקצועית שיודעת איך לעשות את זה. רוצים לדעת עוד על פרסום מודעה בהמבשר?

פרסום מודעות במהמבשר
לפני שנדבר על פרסום מודעות בהמבשר, נבין מהו העיתון ומה מטרתו. עיון המבשר הוא עיתון שאמור להוות אלטרנטיבה לעיתונות החילונית, ולכן הוא הוקם בתחילת שנת 2009 ומאז הוא פעיל. פרסום מודעה בהמבשר יכול להיות פרסום באחד המוספים שלו כמו: מוסף קהילות, מוסף לבית, המוסף הכלכלי, המוסף התורני, המוסף השבועי או המוסף "נקודות" פרסום מודעה בהמבשר צריך להיות ספציפי וממוקד עניין עד כמה שניתן וחברת אדגו פרסום ושיווק יודעת איך לפרסם בדרך היעילה ביותר.

מיקום, עיצוב ומלל מתאים…
פרסום מודעה בהמבשר צריך להיות קודם כל במיקום המתאים. יש מדורים שונים וכמה שהמודעה תהיה יותר רלוונטית לקוראים שלה כך היא תעשה עבודה טובה יותר. פרסום מודעה בהמבשר צריך להיות גם עם העיצוב הנכון וצריך להיות מותאם לציבור החרדי. אך יותר מכל פרסום מודעה בעיתון המבשר צריך להיות עם המלל הנכון. זה אומר פנייה נכונה לציבור החרדי ודיבור בשפתו בכדי שהפרסום ישיג את מטרתו. צריך להבין שהציבור החרדי נחשף פחות לאינטרנט וכמעט בכלל לעיתונות החרדית ולכן במקום הכמעט יחיד בו הוא נמצא הוא צריך לקבל את המסר המתאים.

למה לבחור דווקא בחברת אדגו פרסום ושיווק?
אם אתם צריכים פרסום מודעה בהמבשר לכל מטרה שהיא, חברת "אדגו פרסום ושיווק" היא החברה אותה אתם מחפשים. חברת "אדגו פרסום ושיווק" מובילה את שוק הפרסום הארצי והמקומי מזה כ-25 שנה והיא בעלת קשרים מצוינים במדיה על ענפיה השונים ולכן פרסום מודעות בהמבשר באמצעותה יהיה יעיל. התקציבאים ויועצי הפרסום עומדים לרשותכם מ-09:00 ועד 22:00, וישמחו לסייע לכם בהפקת המודעה, בעיצובה ובניסוח רהוט של המסר אותו אתם רוצים להעביר.

חייגו עכשיו 1800-800-557 ואחד מנציגי החברה יחזור אליכם וייתן לכם את הצעת הפרסום הטובה ביותר התפורה למידותיכם.
כל העיתונים, כל המודעות, כל הפרסומים
1800-800-557

סגירת תפריט