פרסום מודעות בדבר הסדר נושים

הגעה להסדר נושים, הוא ניסיון להסדיר חובות בניסיון לצמצם היקף חובות. קביעת הליכי ההסדר נקבעת על ידי בית המשפט ומותנית באישורו. פירסום מודעה בדבר הסדר נושים הוא חלק מההליך התקין של הגעה להסדר ונעשה בפקודת בית המשפט. את המודעות יש לפרסם בעיתון יומי ולעיתים בעיתון מקומי – באיזה עיתון לפרסם? איך לעקוב אחר הוראות בית המשפט? אדגו פרסום ושיווק (מקבוצת אדגו תקשורת בע"מ) מציע לכם דילים אטרקטיביים לפרסום בשני עיתונים וכמובן מעמיד לרשותכם את 24 שנות הניסיון שלנו בפרסום מודעות, 24 שעות ביממה.

הדרך לפרסום יעיל של מודעות בדבר הסדר נושים עוברת דרך קו הטלפון שלנו: 0722-575-456

איך להפיק? מה לוח הזמנים לפירסום? הודעה בדבר הסדר נושים חייבת להיות מדוייקת ולהכיל את כל הפרטים, יש להקפיד על כתיבה נכונה של פרטים רבים, כמו לוח הזמנים, כתובות וכיוצא באלה ולכן המקצועיות עושה את כל ההבדל. יש לבצע את המודעות בדיוק ובמשנה זהירות וללא כחל וסרק. צוות התקציבאים שלנו יפיק לכם את המודעה מתחילתה ועד פרסומה היעיל באמצעי התקשורת.

המומחים של אדגו פרסום ושיווק יודעים בדיוק כיצד לנסח מודעות מסוג זה וידאגו להפיק לכם מודעה בדבר פרסום תיק הוצאה לפועל בדיוק בנוסח הנכון. אנשי השירות ידאגו לפרסם את מודעתכם בעיתונים היומיים המובילים בכל השפות, על פי תקציבכם ולשביעות רצונכם. ניתן לפרסם מודעות בעיתונים: ישראל היום, ידיעות אחרונות, ישראל פוסט, דה מרקר, הארץ גלובס, כלכליסט, מעריב, מקומונים ברחבי הארץ, עיתונים בשפה הערבית ועיתונים בשפה הרוסית.

אם אתם שואלים את עצמכם איך לנסח את המודעה, איך לעצב ובאיזה גודל, איפה לפרסם וכן הלאה – אנחנו הכתובת שלכם. צוות המומחים שלנו יעניק לכם מענה פרסומי מקצועי ואדיב, ויפעל לפרסום המודעה שלכם על פי חוק באופן המהיר והיעיל ביותר וכמובן לשביעות רצונכם.

דגו פרסום ושיווק יש מחירים מיוחדים לשילוב של מודעות בשני עיתונים. התקשרו כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!
מהיום זה פשוט! אדגו פרסום ושיווק – כל המודעות, כל הפרסומים, כל העיתונים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557

סגירת תפריט