פרסום מודעות ריקול

פרסום מודעת ריקול (Recall) והחזרה יזומה מדי שבוע מפרסות חברות שונות במשק הודעות ריקול המודיעות לציבור הצרכנים על איסוף של מוצר מהמדפים, לאור חשש לתקלות או סכנה בצריכת מוצר כזה או אחר. המודעה קוראת לציבור הצרכנים לבוא לחנות או לחברה על מנת לבדוק את תקינות המוצר, לתקנו, לקבל מוצר חלופי או אף לקבל זיכוי כספי. על פי ההנחיה, יש לפרסם מודעות ריקול ( או בשמה הנוסף מודעות החזרה יזומה ) בשלושה עיתונים: שניים בעברית ואחד בערבית. עוד נדרש כי ההודעה תפורסם באתר האינטרנט של משרד הבריאות ובעמוד הפייסבוק של החברה.

זקוקים להפקה של מודעת ריקול / מודעת החזרה יזומה באופן המהיר והטוב ביותר?
אדגו פרסום ושיווק (מקבוצת אדגו תקשורת בע"מ) מתמחה מזה 24 שנים בניסוח, הפקה ופרסום מודעות על סוגיהן השונים, ומודעות ריקול והחזרה יזומה בפרט. חשוב להבין כי הודעת ריקול והודעת החזרה יזומה עלולות להיות מבלבלות עבור הצרכן, משום שלא תמיד הוא מבין את משמעותן ואם נשקפת עבורו סכנה. אך יותר מפחיד לחשוב על מצב שבו הצרכן לא ידע על ריקול של מוצר והמשיך לצרוך אותו כרגיל. מכאן עולה החשיבות הרבה שבניסוח נכון וברור של מודעות ריקול ומודעות החזרה יזומה, שכן יש להן השלכה ישירה על בריאותו ובטחונו של הציבור. הצוות המקצועי שלנו ידאג לנסח ולעצב את מודעות הריקול / מודעות החזרה יזומה שלכם באופן הטוב ביותר ולפרסם בעיתונים המובילים לבחירתכם ובהתאם לתקציבכם.

אדגו פרסום ושיווק מאפשרת לכם לפרסם מודעות ריקול והחזרה יזומה בכל העיתונים המובילים: ישראל היום, ידיעות אחרונות, ישראל פוסט, דה מרקר, הארץ, גלובס, כלכליסט, מעריב, מקומונים ברחבי הארץ, עיתונים באנגלית, עיתונים ברוסית וכמובן עיתונים בשפה הערבית כגון פנורמה, א-סינארה וכן הלאה. בנוסף, תוכלו להנות מפרסום משולב בשני עיתוניים יומיים לבחירתכם במחירים משתלמים במיוחד. צוות התקציבאים שלנו ישמח לעמוד לשרותיכם ולהעניק לכם מודעה פרסומית ברמה הגבוהה ביותר תוך מתן שירות מקצועי, אדיב ומהיר.

באדגו פרסום ושיווק יש מחירים מיוחדים לשילוב של מודעות בשני עיתונים.

התקשרו כבר עכשיו 0722-575-456 לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

מהיום זה פשוט!
אדגו פרסום ושיווק – כל המודעות, כל הפרסומים, כל העיתונים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557

סגירת תפריט