פרסום מודעת אבל בעיתון "גלובס"

גלובס הוא עיתון כלכלי יומי עם עמודי חדשות ומוספים יומיים, ובין השאר ניתן לפרסם בו מודעות אבל. פרסום מודעת אבל בגלובס הוא פרסום יעיל וממוקד, פרסום אפקטיבי במיוחד שמאפשר להגיע לקהל שלאו דווקא ניתן להגיע אליו בדרכים אחרות.  גלובס נחשב היום לאחד מהעיתונים המובילים ולו קוראים רבים, ואם אתם רוצים לכוון לקהל יעד שמתעניין בכלכלה ובעסקים פרסום מודעת אבל בגלובס הוא הדבר הנכון.
למה דווקא בגלובס?
פרסום מודעת אבל בגלובס הוא אם כן פרסום אפקטיבי במיוחד, במידה כמובן ורוצים להגיע לקהל יעד ספציפי.
בדרך כלל לא מפרסמים בו מודעות אבל של אנשים ללא קשר לקונספט של העיתון אלא פרסומים של מודעות אבל של אנשי עסקים, כלכלנים ובני משפחתם.
כך לדוגמא אם אישיות כלכלית ידועה הלכה לעולמה זהו המקום הטוב ביותר לעדכן באמצעותו את אלו שידיעה כזו עשויה לעניין אותם.
זהו עיתון בעל מוספים שבועיים, מגזינים חודשיים ופרויקטים מיוחדים בעיקר סביב החגים וזהו עיתון שמקבל שיעור חשיפה גבוה במיוחד בקרב מי שמתעניין בכלכלה, נדל"ן, מיסוי, עסקים וכדומה.
פלטפורמות דיגיטליות
פרסום מודעת אבל בגלובס עשוי לקבל חשיפה גם בפלטפורמות הדיגיטליות של העיתון. כיאה לעיתון מכובד ובעיקר מתקדם ואיכותי, יש לו אתר אינטרנט המאגד בתוכו חדשות מעולם העסקים וכלים פיננסיים לשימוש בהם, עיתון דיגיטלי שהוא העתק מדויק של העיתון המודפס מה שאומר שאותן מודעות אבל שהיו בעיתון המודפס יופיעו בוודאות גם בו, וכמובן אפליקציות שונות לסלולר. אך בשביל שהפרסום יהיה אפקטיבי ולא פחות חשוב מכך שהוא יהיה כתוב נכון עם כל הפרטים הרלוונטיים, חשוב להיעזר בחברה מקצועית ובעלת שם, חברה עם הקשרים המתאימים בעיתונים ועם צוות מקצועי ומנוסה. פרסום כל מודעה שהיא הוא פרסום יעיל במיוחד כמו גם מקצועי ואיכותי.
התקציבאים ויועצי הפרסום עומדים לרשותכם מ-09:00 ועד 22:00, וישמחו לסייע לכם בהפקת המודעה, בעיצובה ובניסוח רהוט של המסר אותו אתם רוצים להעביר.
חייגו עכשיו 1800-800-557 ואחד מנציגי החברה יחזור אליכם וייתן לכם את הצעת הפרסום הטובה ביותר התפורה למידותיכם.
כל העיתונים, כל המודעות, כל הפרסומים

  פרסום מודעת אבל בעיתון "גלובס"  |  חייגו עכשיו: 1800-800-557

סגירת תפריט