פרסום מודעת אבל בעיתון "ישראל היום"

בשביל לבשר לכמה שיותר אנשים על פטירתו של אדם יש צורך במודעת אבל, אך מעבר למודעה שנתלית בלוחות מודעות בסביבת מגורים של הנפטר כמו גם בסביבת מגוריהם של בני משפחתו ובנקודות ציון בחייו, יש צורך בפרסום של מודעת האבל גם בעיתון. יש עיתונים שונים ובהם מדורים שונים אך פרסום מודעת אבל בישראל היום יהיה אפקטיבי במיוחד. כך, מאות אלפי קוראים ייחשפו לידיעה וכך חברים ובני משפחה שלא עודכנו בידיעה המצערת יוכלו להיחשף אליה. כך גם אנשים מעברו של הנפטר כמו גם מעברם של בני המשפחה של הנפטר ידעו על דבר מותו, ויוכלו לכבד את הנפטר בהלוויה או את המשפחה בניחום אבלים.
ישראל היום – החינמון הנפוץ במדינה…
 
פרסום מודעת אבל בישראל היום הוא פרסום אפקטיבי במיוחד, פרסום שמגיע לכל שכבות האוכלוסייה בעיקר בגלל שמדובר על חינמון שיוצא לאור בכל יום. פרסום מודעת אבל בישראל היום זה אומר חשיפה לקוראים בתחנות האוטובוס ברחבי הארץ, בתחנות הרכבת, בפיצוציות, במתנ"סים, ובמקומות הומי אדם אחרים בהם מחולק העיתון. זהו עיתון בעל תפוצה רחבה מאוד בעל שיעור החשיפה הגבוה ביותר במהלך השבוע, ובשנים האחרונות גם בסוף השבוע.
היתרון בפרסום בעיתון…
אומנם פרסום מודעת אבל בישראל היום הוא פרסום שרלוונטי בעיקר מיד לאחר פטירתו של האדם ובמהלך ימי השבעה אך בגלל שזהו עיתון שנקרא לעיתים גם זמן רב לאחר תאריך הדפסתו, לא מעט קוראים נחשפים לידיעות שבו גם בשלב מאוחר יותר. פרסום בישראל היום הוא פרסום שנשאר עוד שבועות ארוכים וכך מי שלא נחשף לידיעה יכול להיחשף אליה מאוחר יותר. כמובן שיש גם את אתר האינטרנט שגם באמצעותו ניתן להיחשף לידיעה, ואין ספק שבמקרה מצער כמו פטירה של אדם המקום הנכון ביותר לפרסם הוא בישראל היום.
למה דווקא בישראל היום? 
 
פרסום מודעת אבל בישראל היום – התקציבאים ויועצי הפרסום עומדים לרשותכם מ-09:00 ועד 22:00, וישמחו לסייע לכם בהפקת המודעה, בעיצובה ובניסוח רהוט של המסר אותו אתם רוצים להעביר.
חייגו עכשיו 1800-800-557 ואחד מנציגי החברה יחזור אליכם וייתן לכם את הצעת הפרסום הטובה ביותר התפורה למידותיכם.
כל העיתונים, כל המודעות, כל הפרסומים

  פרסום מודעת אבל בעיתון "ישראל היום"  |  חייגו עכשיו: 1800-800-557

סגירת תפריט