פרסום מודעת אבל בעיתון "מעריב"

בעידן האינטרנטי, העידן בו אנו חיים יש רבים שטועים לחשוב שהעיתונים חלפו מן העולם וכל מידע שרוצים לפרסם צריך למצוא את הפלטפורמה האינטרנטית המתאימה ביותר לכך. אך העיתונים עדיין חיים ובועטים ונראה שלעולם לא יהיה תחליף, מתקדם ככל שיהיה, לכוס הקפה בבוקר עם הקרואסון והעיתון או ההתרווחות בספה עם שלל העיתונים בסוף השבוע… הפרסומים בעיתונים עדיין עושים עבודה מצוינת ואם אתם צריכים ליידע בדבר פטירתו של אדם, פרסום מודעת אבל במעריב הוא הדבר הנכון בשבילכם. זהו עיתון עם חשיפה מכובדת מאוד וסביר להניח שמודעה כזו תגיע ללא מעט עיניים רלוונטיות.
לכבד את הנפטר ואת משפחתו…
פרסום מודעת אבל במעריב יהיה פרסום אפקטיבי במיוחד אם כן, פרסום שיגיע למאות אלפי עיניים שבטוח שחלק מהן יהיה רלוונטי ויכיר את הנפטר או מי מבני משפחתו. פרסום מודעת אבל ופרטים על הלוויה ועל השבעה יאפשרו לעוד ועוד אנשים לחלוק לנפטר כבוד אחרון לנפטר עם החשיפה לידיעה כמו גם יאפשרו לרבים להגיע ולנחם את בני המשפחה. פרסום מודעת אבל במעריב יהיה פרסום במדור מסוים בו יש פינה של מודעות מעין אלו או במדור מודעות האבל של העיתון, כשהיתרון המרכזי של פרסום בעיתון כזה הוא שהפרסום נשאר עד שהעיתון נזרק מה שיכול לקחת גם כמה שבועות או יותר מזה.
קצת על עיתון מעריב…
פרסום מודעת אבל במעריב הוא פרסום באחד העיתונים הפופולאריים במדינה. זהו עיתון בפורמט טבלואיד הכולל מדורים שונים, מוספים מרתקים ומגזינים איכותיים. זהו עיתון שנמכר במהלך השבוע כמו גם בסופו, ומאות אלפי קוראים נחשפים לידיעות שבו ובתוכן גם מודעות האבל המתפרסמות בעיתון, כך שאם אתם רוצים חשיפה מכובדת, פרסום מודעה בעיתון זה הוא מה שאתם מחפשים.
למה דווקא אדגו פרסום ושיווק?
אם אתם צריכים לפרסם משהו במעריב, חברת "אדגו פרסום ושיווק" היא החברה אותה אתם מחפשים. חברת "אדגו פרסום ושיווק" מובילה את שוק הפרסום הארצי והמקומי מזה כ-25 שנה והיא בעלת קשרים מצוינים במדיה על ענפיה השונים ולכן פרסום מודעת אבל במעריב באמצעותה יהיה יעיל. התקציבאים ויועצי הפרסום עומדים לרשותכם מ-09:00 ועד 22:00, וישמחו לסייע לכם בהפקת המודעה, בעיצובה ובניסוח רהוט של המסר אותו אתם רוצים להעביר.
חייגו עכשיו 1800-800-557 ואחד מנציגי החברה יחזור אליכם וייתן לכם את הצעת הפרסום הטובה ביותר התפורה למידותיכם.
כל העיתונים, כל המודעות, כל הפרסומים

  פרסום מודעת אבל בעיתון "מעריב"  |  חייגו עכשיו: 1800-800-557

סגירת תפריט