פרסום מודעת חוק תכנון ובניה

מחלקת הפרסומים של אדגו פרסום ושיווק (מקבוצת אדגו תקשורת בע"מ) מתמחה בפרסום מודעות חוק תכנון ובניה ועושה זאת במהירות, יעילות ומקצועיות. 24 שנות הניסיון שצברנו בעבודה של שנים מול חברות בניה, קבלנים, יזמים פרטיים וגופים למיניהם, נותנות לנו את היתרון והיכולת לעצב לך מודעה בנוסח הנכון ולפרסם אותה בתקציב שלך ולשביעות רצונך המרבית. ניתן לפרסם מודעות בעיתונים נפוצים דוגמת ישראל היום, ידיעות אחרונות, ישראל פוסט, דה מרקר, הארץ גלובס, כלכליסט, מעריב, במקומונים ברחבי הארץ ובעוד מגוון ערוצי פרסום ועיתונים בשפה הערבית ובשפה הרוסית.

מהו נוסח המודעה לפי חוק תכנון ובניה?
חוק התכנון והבניה, התשכ"ה-1965, קובע כי כל אדם אשר מעוניין בביצוע של שינוי תוכנית, בקשה לשימוש חורג ו/או הקלה (לרבות ביצוע תמ"א 38), מחויב לפרסם את השינוי המתוכנן בערוצי הפרסום השונים. על פי חוק, יש לפרסם את הבקשה בשני עיתונים יומיים כאשר אחד מהם הוא "עיתון נפוץ" על פי הגדרתו, והשני עיתון מקומי. בנוסף החוק מחייב גם פרסום על לוחות מודעות בסביבת הנכס בהתאם לדרישות החוק (בהפקדת תב"ע). ועדות התכנון המקומיות דורשות לקבל לידן תיעוד מלא ומפורט של הפרסום שבוצע כתנאי מקדים למתן היתר בניה.

נוסח המודעה נמסר למגיש הבקשה על ידי וועדת התכנון המקומית אשר בגבולותיה מצוי הנכס נשוא הבקשה. על פי חוקף בנוסח מודעת הפרסום צריכים להיכלל כל הפרטים הבאים:

  • מספר גוש וחלקה של הנכס
  • עיקרי התוכנית המוצעת
  • פירוט ההבדלים בין המצב הקיים לתוכנית המוצעת
  • המען והמועד להגשת התנגדויות
  • אתם לא חייבים להכיר את נוסח החוק זה התפקיד שלנו

אדגו פרסום ושיווק מספקת שירותי פרסום מודעות תכנון ובניה בהתאם לחוק, בהתאם לנוסח המחייב מוועדת התכנון. אנו עומדים לשירותכם ונסייע לכם לעצב מודעת חוק תכנון ובניה באופן הנכון, והיעיל ביותר. אנחנו נפרסם את המודעה שלכם במגוון עיתונים, מקומונים ולוחות, בעלויות משתלמות, ובהתאמה לתקציב העומד לרשותכם. כל הפרסומים בחברתנו נעשים תחת פיקוח משפטי, על מנת למנוע כשלים בהליך הפרסום ולהימנע מצורך בעריכת פרסום חוזר.
איך לנסח? איך לעצב? איזה גודל? איפה לפרסם? מה המקום הנכון לפרסם את המודעה? מה המיקום בעמוד? אתם צריכים עזרה? אנחנו נלווה אתכם ונתאים לכם במדויק את מה שאתם צריכים!
באדגו פרסום ושיווק מחירים מיוחדים לשילוב של מודעות בשני עיתונים. התקשרו כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!
מהיום זה פשוט!' אדגו פרסום ושיווק – כל המודעות, כל הפרסומים, כל העיתונים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: 1800-800-557

סגירת תפריט